Pracovní příležitosti
Ucházet se o místo v naší firmě není žádný problém, stačí vyplnit webový formulář a počkat, až Vás zkontaktuje náš zaměstnanec...
Formulář zde >>
Víte, že...
CLPR certifikát Norma ISO je jednou z nejprestižnějších norem na světě...
více zde >>

Profil firmy

Historie - současnost

Firma Pavel Hron byla založena v roce 1997. Od svého založení se firma specializuje na zemní práce. Jedná se zemní práce pro silnice a dálnice, průmyslové a pozemní stavby, dále o výstavbu či údržbu rybníků. Další činností je autodoprava. Jedná se o nákladní dopravu sypkých materiálů a obalovaných drtí, převážně pro stavby komunikací. V oblasti autodopravy se naše firma specializuje i na přepravu dřeva pro lesní společnosti.

V roce 2001 byla založena dceřiná společnost ZPS JH spol.sr.o. Tato firma je servisní organizací firmy Pavel Hron. Zabývá se opravárenstvím automobilů a stavebních strojů. Dále pronájmem stavebních strojů s obsluhou.

Firma Pavel Hron má vlastní zázemí v Jindřichově Hradci, kde se nachází komplex dílen včetně mycího boxu, pneuservisu, čerpací stanice, skladových prostor, odstavných ploch pro techniku, sociálního zázemí a kancelářemi cca. na ploše 25000m2.

Firma čítá na 50 kmenových zaměstnanců jedná se převážně o strojníky, řidiče, mechaniky a THP pracovníky. V případě potřeb spolupracujeme se spolehlivými subdodavateli.

Identifikační údaje firmy

název firmy: Pavel Hron
právní forma: fyzická osoba
IČ: 659 53 002
DIČ: CZ 699 000 645
sídlo firmy:
(fakturační adresa)
Budovatelů 2624,
370 02 Tábor
provozovna firmy:
stavební dvůr, dílny, kancelář (korespondenční adresa)
Jarošovská 939/II
377 01 Jindřichův Hradec

Certifikace

Přehled certifikátů společnosti najdete v sekci Certifikace >>

 
 
Tvorba www stránek: CREATION.CZ